Zklidňující péče na podrážděná víčka Atoderm Intensive Eye (3 in 1 Anti-irritation Care) 100 ml
286 Kč
Popis & Parametry
Každodenní péče na podrážděná oční víčka Atoderm Intensive Eye zklidňuje, obnovuje a odstraňuje make-up. Ideální pro atopiky ve fázi klidu i ve fázi vzplanutí. Hydratuje a vyživuje pleť, vhodná pro nositele kontaktních čoček a pro citlivé oči. Jemná gel-krém textura je nelepivá a rychle se vstřebává. Pokožka je zklidněná a posílená.
Vlastnosti:
- zklidňující péče na podrážděná víčka,
- obnovuje a odstraňuje make-up,
- vhodná pro atopiky,
- hydratuje a vyživuje pleť,
- má jemnou nelepivou texturu,
- rychle se vstřebává.
Jak používat
Aplikujte 1-2krát denně na podrážděná oční víčka. Může být použíta jako základ pod make-up. Večer jako produkt na péči o pokožku a/nebo na odstranění make-upu s vatovým tamponem. Neoplachujte.
Složení
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DIPROPYLENE GLYCOL, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SUCROSE STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCYRRHETINIC ACID, SODIUM CITRATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, MANNITOL, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, XYLITOL, CITRIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, RHAMNOSE, TOCOPHEROL, PHYTOSPHINGOSINE, CERAMIDE NP, SODIUM HYALURONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CERAMIDE AP, CHOLESTEROL, CARBOMER, XANTHAN GUM, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CERAMIDE EOP. [BI 478].